Kurumsal
Ürünlerimiz
Üretim&Kalite
Tüketici Köşesi
Multimedya
İnsan Kaynakları
İletişim

ANA SAYFA E-MAIL  
KURUMSAL
 
Güneydoğu Süt ilk olarak 1983 yılında Kozan/ADANA ’ da 250 m2 bir alanda kurulmuştur. Yıllar geçtikçe bu küçük işletme artan müşteri isteklerini ve piyasa şartlarını yerine getiremez hale gelmiştir. Bu şartlar Güneydoğu süt ’ ün teknolojik gelişmelere daha çabuk ayak uydurabilmesi için daha modern ve daha hijyenik bir işletme kurmasını zaruri kılmıştır. Bu sebeble güneydoğu Süt 1998 yılında 2000 m2 kapalı alana sahip yeni bir işletme kurmuştur.

Kuruluşundan günümüze teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yapmış olduğu yatırımlar ile sürekli gelişip kendini yenileyen Güneydoğu süt ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti 100 ton/gün süt işleme kapasitesine sahiptir.

Güneydoğu Süt ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. sütün temin edilmesinden ürün haline ğetirilişine ve ürünlerin tüketiciye ulaşmasına kadar ki geçen tüm aşamalarda hijyen ve kaliteden ödün vermeden tüketicisine sağlıklı, lezzetli ve yeniliğe açık ürünler ile hizmetini sürdürmeyi ilke edinmiştir. Ayrıca firmamız İSO 9001 kalite sistem belgesine sahiptir.

Tesisimizde tüm makine ve techizatlarımız hijyenik üretim şartlarını sağlamaktadır.

Güneydoğu Süt ’ e gelen tüm ham maddelerin ve üretilen tüm mamüllerin kalite kontrolünün yapılabilmesi için gerekli laboratuvar donanımları mevcuttur.

Ürün sevkiyatlarımız Güneydoğu Frigorik servis araçları ile sağlanmaktadır.
 
© 2009 GÜNEYDOĞU SÜT LTD. ŞTİ.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz l Yapım: Capitol Medya
 
1983 yılında Kozan/ADANA’da 250 m2 bir alanda kurulmuştur. Yıllar geçtikçe bu küçük işletme artan müşteri isteklerini ve piyasa şartlarını yerine getiremez hale gelmiştir. Bu şartlar Güneydoğu süt’ün teknolojik gelişmelere daha çabuk ayak uydurabilmesi için daha modern...

Devamı için tıklayın »
Güneydoğu’nun Süt ürünlerinde ki 27 yıllık birikimimi ile dondurma üretimine başlıyor! Güneydo markası 2010 sezonunda satışa başlıyor

Güneydo'ya gitmek için tıklayın »